खेलकुद स्थानीय खबर

असोज १६ मा दोस्रो मिडिया कप फूटसल हुने

दमक, ५ असोज । दशै, दिपावली लगायतका चाडपर्वका अवसर पारेर दमकमा यसवर्ष पनि दोश्रो मिडीयाकप फूटसल प्रतियोगिता–२०७६ हुने भएको छ ।

नेपाल प्रेस यूनियन माइपश्चिम क्षेत्रीय समितिले अघिल्ला वर्षझै यसपटक पनि मिडीया हाउसका पत्रकारहरुवीच फूटसल प्रतियोगिताको आयोजना गर्ने भएको यूनियनका अध्यक्ष विष्णु सुब्बाले वताएका छन् । प्रतियोगिता यहि असोज १६ गते विहिबार दमक ९ स्थित रणभूमि फूटसल मैदानमा एकदिवसीय प्रतियोगिता हुने भएको हो ।

प्रतियोगिता सम्पन्न गर्न यूनियनका जिल्ला सदस्य विष्णु पौडेलको संयोजकत्वमा पाँच सदस्यीय एक तयारी उपसमिति गठन गरिएको छ । गठित उपसमितिको सदस्यहरुमा कुसुम तामाङ्ग, आत्माराम राजवंशी,झगेन्द्र खड्का र वेनु प्रसाई रहेका छन् ।

संयोजक पौडेलका अनुसार प्रतियोगितामा विजेता हुने टिमले नगद १५ र उपविजेताले १० हजार नगदसहित प्रमाणपत्र,ट्रफि प्राप्त गर्ने छन् । प्रतियोगितामा माइपश्चिम क्षेत्रका विभिन्न आठ वटा मिडीया हाउसको सहभागिता रहने जनाईएको छ ।

यसैगरी सोही दिन नै यूनियनले बडादशैको उपलक्ष्यमा शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम आयोजना गरिने अध्यक्ष सुब्बाले जानकारी दिए । मिडीयामा आवद्ध पत्रकारहरुवीच खेलकुदसंगै शुभकामना आदानप्रदान गर्ने मुख्य उद्देश्य राखेर यसवर्ष पनि उक्त कार्यक्रम सञ्चालन गर्न लागिएको उनले बताएका छन् ।

Facebook Comments

फेसबुक