मनोरञ्जन

अमिताभलाई अस्पतालको प्रचार गरेको आरोप लागेपछि…

कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण २३ दिनसम्म बलिउड नायक अमिताभ बच्चन मुम्बइको नानावती अस्पतालमा भर्ना भए । उनी केही दिन अगाडि मात्र कोरोनामुक्त भएर डिस्चार्ज भएका छन् । तर, उनले अस्पतालमा रहँदा नानावतीको प्रचार गरेको आरोप भने लागेको छ । सामाजिक संजालमा उनले महंगो अस्पताल रोजेको र प्रचार गरेको भन्दै आलोचना भैरहेको छ ।

एक महिलाले सामाजिक संजालमा अभिताभ बच्चनको आलोचना गर्दै अस्पतालको प्रचार गरेका कारण उनीप्रतिको सम्मान हराएको भनेर उल्लेख गरिन् । अमिताभले कोरोनामुक्त भएपछि नानावती अस्पताललाई धन्यवाद दिदै लेखेको ट्विटमा महिलाले आक्रोश व्यक्त गरेकी थिइन् ।

महिलाको आरोपमा जवाफ दिदै अमिताभले लेखे–‘मैले अस्पतालको प्रचार गरेको छैनँ । मलाई जुन तरिकाले हेरचाह गरिएको छ, यसका लागि म नानावतीको धन्यवाद दिन चाहन्छु । र, म मलाई यसअघि पनि भर्ना गरिएका सबै अस्पताललाई धन्यवाद दिन चाहन्छु ।’

Facebook Comments

लेखकको बारेमा

झापा अनलाइन

झापा अनलाइन बिर्तामोडबाट सञ्चालित अनलाइन न्यूज पोर्टल हो । यसमा प्रकाशित समाचारबारे कुनै प्रतिक्रिया भए jhapaonline75@gmail.com मा इमेल गर्नुहोला ।

कमेन्ट गर्नुस्

Click here to post a comment

फेसबुक