समाज स्थानीय खबर

बलात्कारीविरुद्ध बिर्तामोडमा प्रदर्शन

बिर्तामोड, १ कात्तिक । बलात्कारीलाई कडा सजायको माग गर्दै झापाको बिर्तामोडमा प्रदर्शन भएको छ ।

महिलाहरुको एक समूहले बिर्तामोड स्थित मुक्तिचोकमा बलात्कारीलाई मृत्युदण्ड होइन आजीवन काराबासको सजाय हुनु पर्ने भन्दै शनिबार बिहान प्रदर्शन गरेका हुन् । निधारमा कालोपट्टी बाँधेर कालो पोशाकमा उपस्थित महिलाहरुको समूहले मुक्तिचोकमा ‘बलत्कारी होस् तँ’ गीत गाउँदै÷नाच्दै विरोध प्रदर्शन गरिएको अभियानकर्मी प्रकृति न्यौपानेले बताइन ।

बलात्कारमा संलग्नलाई राज्य संयन्त्रले संरक्षण गर्न नहुने भन्दै उनीहरुले मृत्युदण्ड समाधान नभएको बताएका हुन् । मृत्युदण्ड दिइएका विश्वका अरु देशमा पनि बलात्कारका घटना नरोकिएको उदाहरण धेरै रहेको भन्दै उनीहरुले बलात्कारमा संमल्गनलाई आजीवन काराबासको सजाय हुनु पर्ने बताए ।

Facebook Comments

लेखकको बारेमा

झापा अनलाइन

झापा अनलाइन बिर्तामोडबाट सञ्चालित अनलाइन न्यूज पोर्टल हो । यसमा प्रकाशित समाचारबारे कुनै प्रतिक्रिया भए jhapaonline75@gmail.com मा इमेल गर्नुहोला ।

कमेन्ट गर्नुस्

Click here to post a comment

फेसबुक