add
विचित्र विश्व

छोरीमाथि पैसा चोरेर भागेको आरोप, अनुसन्धानमा खुल्यो डरलाग्दो रहस्य

अमेरिकामा ४४ वर्षकी एक महिलाले आफ्नी १४ वर्षकी छोरीमाथि पैसा चोरी गरी भागेर बेपत्ता भएको आरोप लगाएकी थिइन् । तर अनुसन्धानमा निकै डरलाग्दो रहस्य खुलेको छ । ४४ वर्षकी सारा प्याकर नामकी ती महिला अमेरिकाको एबिंग्टनमा आफ्नी १४ वर्षकी छोरी ग्रेससँग बस्थिन् । छोरी ग्रेसलाई साराले २००७ मा आफ्ना पूर्वपतिसँग मिलेर धर्मपुत्री बनाएका थिए । पछि सारा पतिसँग छुट्टिएर ब्वाइफ्रेण्ड सुलिवनसँग बस्थिन् ।

एक दिन ग्रेस हराइन् । साराले ग्रेसले ३ सय डलर चोरेर भागेको भन्दै प्रहरीमा उजुरी गरिन् । जब प्रहरीले अनुसन्धान गर्दै गयो त्यसपछि उनको बलात्कार र हत्या भएको रहस्य खुल्यो । ग्रेसलाई आमाकै ब्वाइफ्रेण्ड सुलिवनले बलात्कार गरेर मारेका थिए । घटनाको दिन बलात्कार गर्नुअघि सुलिवनले सेक्स क्षमता बढाउनको लागि भियाग्रा औषधी खाएका थिए । त्यसपछि उनले बलात्कारको दृश्य भएका पोर्न भिडियो हेरेका थिए ।

बलात्कारपछि सुलिवनले ग्रेसलाई एउटा दराजभित्र बन्द गरे । पूरै घटनाको क्रममा सारा त्यहीँ थिइन् र उनको अगाडि यो सब भएको थियो । भोलिपल्ट सुलिवनले घाँटी थिचेर ग्रेसको हत्या गरे । त्यसपछि उनको शरीरलाई एउटा बोरामा हालेर लुकाएर राखे । त्यसपछि दुवैले ग्रेसले पैसा चोरेर भागेको भन्दै प्रहरीमा उजुरी दिए । त्यसपछि प्रहरीले अनुसन्धान थाल्यो । त्यही घरमा उनीहरुसँगै अर्की महिला क्याथरिन अलब्राइट पनि बस्थिन् । क्याथरिनको पनि ती दुवैसँग यौन सम्बनध थियो । उनी त्यहाँ मल्टि पार्टनर रिलेशनशिपमा बस्थिन् ।

उता सुलिवनले ग्रेसको शवलाई टुक्रा टुक्रा पारेर जंगलमा फालिदिए । केही दिनमा प्रहरीले उनको शवमका टुक्राहरु भेट्यो । प्रहरीलाई उनै २ जनामाथि शंका भयो । प्रहरीले आफूहरुमाथि शंका गरेको थाहा पाएपछि सारा र सुलिवनले घरमै आत्महत्या गर्ने प्रयाससमेत गरे । तर, त्यही बेला उनीहरुकी अर्की पार्टनर क्याथरिन त्यहाँ पुगिन् र दुवैलाई बचाइन् । अस्पतालमा होस आएपछि सुलिवनले प्रहरी र नर्सको अगाडि आफ्नो अपराध स्वीकार गरे ।

सुmिवनले आफ्नो कर्तुत बताउँदै जाँदा त्यहाँ भएका नर्सहरुले बान्ता गर्न थाले र केही नर्सहरु बिरामी भए । सुलिवनका अनुसार सारा ग्रेसलाई घृणा गर्थिन् र उनलाई अनाथालयमै पठाउन चाहन्थिन् । यही कारण उनले आफ्नै प्रेमीबाट ग्रेसको बलात्कार गराएकी थिइन् । अहिले दुवै जेलमा छन् । अदालतमा अभियोग पक्षका वकिलले सुलिवनलाई मृत्युदण्डको सजाय दिन अपिल गरेका छन् । यस विषयमा अदालतले फैसला गर्न बाँकी छ । एजेन्सी

Facebook Comments