समाज स्थानीय खबर

बुधबारे जेसीजद्वारा १५ दिने ‘कोरोना सचेतना अभियान’ सञ्चालन

बुधबारे, २१ बैशाख । बुधबारे जेसीजले सोमबारदेखि १५ दिने ‘कोरोना सचेतना अभियान’ सञ्चालन गरेको छ ।

कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर शुरु भएपछि आमसर्वसाधारणलाई जनचेतना र सचेतना फैलाउने उदेश्यले सो अभियान सञ्चालन गरिएको हो । दोस्रो लहरमा कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलिएपछि अवस्था असामान्य बन्दै गएको सन्दर्भमा सचेतना र जनचेतना फैलाउने उद्देश्यले अभियान सञ्चालन गरिएको बुधबारे जेसीजका अध्यक्ष अनिल वाग्लेले बताएका छन् । ‘भौतिक रुपमा उपस्थिति जनाएर सचेतना फैलाउने अवस्था छैन, अधिकांश मानिसले सामाजिक सञ्जालको प्रयोग गर्छन्, त्यहि सामाजिक सञ्जालको प्रयोग गरेर हामीले १५ दिने अभियान सञ्चालन गरेका हौं।’– बुधबारे जेसीजका अध्यक्ष वाग्लेले भने ‘कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्न, बचाउन, संक्रमण हुननदिन केकस्ता खानेकुरा बढी सेवन गर्ने, कस्ता खानेकुरा सेवन नगर्ने, सावधानी कसरी अपनाउने जस्ता धेरै कुरामा सर्वसाधारणलाई जानकारी गराउने उद्देश्यले अभियान सञ्चालन गरेका हौं ।’

झापामा आज सोमबार देखि निषेधाज्ञा सुरु भएकाले बुधबारे जेसीजको फेसबुक ग्रुपमा यस विषयमा छलफल गरी अभियान सञ्चालन गर्न ३ सदस्यीय उपसमिति बनाएर जिम्मेवारी दिइएको छ । जस्को संयोजकमा दीपेन सिटौला र सदस्यहरुमा नवराज कोइराला तथा विष्णु लामिछाने रहेका छन् ।

‘कोरोना सचेतना अभियान’ आहा स्कुल प्रोजेक्ट अन्र्तगत सञ्चालन हुनेछ । यो अभियानका लागि संयोजकको जिम्मेवारी पनि आहा स्कुल कार्यक्रमकै संयोजक दीपेन सिटौलालाई नै दिइएको हो ।

Facebook Comments

लेखकको बारेमा

झापा अनलाइन

झापा अनलाइन बिर्तामोडबाट सञ्चालित अनलाइन न्यूज पोर्टल हो । यसमा प्रकाशित समाचारबारे कुनै प्रतिक्रिया भए jhapaonline75@gmail.com मा इमेल गर्नुहोला ।

कमेन्ट गर्नुस्

Click here to post a comment

फेसबुक